Uçak

Yurt içinde ve yurt dışında konaklama, kültür turları ve gemi turlarının yanı sıra kurumsal seyahat planlamaları ve araç kiralama gibi ürünlerle hizmet veren Bumer Tour’dan ucuz uçak bileti almak da çok kolay!

İSTANBUL

Binlerce yıllık tarihi, hareketli caddeleri, festivalleri, sokak lezzetleri ve sayısız güzelliğiyle büyüleyen İstanbul’da, yapılacak şey çok!

İZMİR

Samimi insan manzaraları, enfes bir mutfak ve her an bambaşka bir manzaraya açılan kapılar… İzmir’i anlatmaya kelimeler yetmez!

ANKARA

Tarih boyunca ticaret merkezi olan başkent Ankara; yeşil alanları, gelişmiş endüstrisi, kültürü ve tarihiyle kesinlikle görülmeye değer.

TRABZON

Karadeniz’in bir nevi özetini sunan Trabzon’da eski medeniyetlerin hikayelerini dinleyin, yemeklerin tadına bakın, manzaraları seyredin…

ADANA

Akdeniz’in antik tarihinden ve doğasından nasibini fazlasıyla almış şehri Adana, mimari zenginliğiyle eşsiz bir gezi deneyimi sunuyor.

BODRUM

Mandalina bahçeleri, eşsiz koyları, hareketli plajları ve sınırsız gece hayatı ile göz dolduran Bodrum’da yapılacak o kadar çok şey var ki!

PARİS

Romantik sokaklar, müzeler, sevimli kafeler, modanın izindeki alışveriş mekanları ve daha fazlası, büyülü şehir Paris’te sizi bekliyor!

AMSTERDAM

Her zaman dinamik, her zaman eğlenceli… İsteyene tarih, kültür ve huzur da var. Dört mevsim turistlerin gözdesi Amsterdam’ı keşfedin!

LONDRA

Dev alışveriş merkezlerini andıran caddeleri, ikonik kırmızı otobüsleri, asaleti ve eğlencesiyle Londra’da görülecek çok şey var!

NEW YORK

Film kareleriyle aklınıza kazınan sokaklarda, her anı dolu dolu geçecek bir Amerika deneyimi için rüyalar şehri New York’a yolculuk zamanı!

BARCELONA

Gaudi imzalı yapılar, cıvıl cıvıl sokaklar, lezzet dolu tapaslar ve daha fazlası ile hayatın tadını çıkaracağınız şehir; Barselona!

ROMA

Tiber Nehri’nin ikiye böldüğü Roma’nın tarihi sokaklarında sanatı, romantizmi ve lezzeti buluşturan harika bir deneyim sizi bekliyor!